12 Ocak 20 Bebe Çocuk, Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarındayız !

Bebe Çocuk, Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarındayız !

Bursa, 3000 yıllık tekstil tarihindeki tecrübesini bugünün teknoloji ve uzmanlığıyla bir araya getiren JUNIOSHOW Bursa Bebe - Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı'na ev sahipliği yapıyor.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) ve Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BEKSİAD) değerli destekleri alınarak hazırlanan JUNIOSHOW Bursa Bebe - Çocuk Hazır Giyim  ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı, 13 – 17  Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

0 – 12 yaş arası bebe ve çocuk hazır giyim sektöründe ilkbahar ve yaz dönemi en son trendlerinin sergileneceği JUNIOSHOW, sektörün en iyilerini bir araya getiren bir platform olma özelliğini taşıyor.

Dünyaca ünlü trend uzmanlarının tasarladığı trend alanları, uzman tasarımcılarla yapılan trend sohbetleri, defileler ve yarışmalarıyla katılımcı ve ziyaretçilerine farklı bir fuar deneyimi yaşatıyor.

Durucan Bebe olarak fuarda bizde varız.

Okuma : 727